Čas na serveru 09:00:15

Ota Bubeníček
Hornické domky ze Staré Vožice

Id: 330706

  •  / Hornické domky ze Staré Vožice / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 50,5 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na blindrámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 4957x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 49