Čas na serveru 20:03:47

Ota Bubeníček
Jihočeský motiv

Id: 100103

Jihočeský motiv

  •  / Jihočeský motiv / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1893x

Vyvolávací cena:
3 200

16 501