Čas na serveru 15:18:53

Ota Bubeníček
Kamenný můstek

Id: 55104

Kamenný můstek

  •  / Kamenný můstek / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 19, zaskleno, zničený rám, obraz v dobrém původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3908x

Vyvolávací cena:

30 000