Čas na serveru 00:35:09

Ota Bubeníček
Kopce nad Janovem

Id: 352

Kopce nad Janovem

  •  / Kopce nad Janovem / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr malby 34 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 57, na rámu drobné otluky, původní stav

zobrazeno: 2775x

Vyvolávací cena:

10 600