Čas na serveru 11:20:25

Ota Bubeníček
Kostelíček

Id: 1580

Kostelíček

  •  / Kostelíček / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, přetřený rám, původní stav

zobrazeno: 2439x

Vyvolávací cena:
5 800

10 500