Čas na serveru 21:44:26

Ota Bubeníček
Krajina od Mladé Vožice

Id: 382901

Krajina od Mladé Vožice

  •  / Krajina od Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 34 x50 cm, značeno vpravo dole, na levé straně drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4026x

Vyvolávací cena:

13 500