Čas na serveru 16:43:25

Ota Bubeníček
Krajina s rybníkem

Id: 107

Krajina s rybníkem

  •  / Krajina s rybníkem / Ota Bubeníček

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 26 x 35 cm, signováno PD, původní stav, zaskleno

zobrazeno: 4186x

Vyvolávací cena:
9 500

11 000