Čas na serveru 04:23:26

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

Krajina u Mladé Vožice

  •  / Krajina u Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

zobrazeno: 3476x

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Příhozy: 86