Čas na serveru 09:35:33

Ota Bubeníček
Letní nálada

Id: 451

Letní nálada

  •  / Letní nálada / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4648x

Vyvolávací cena:
11 500

38 000