Čas na serveru 09:15:07

Ota Bubeníček
Léto u rybníka

Id: 27002

Léto u rybníka

  •  / Léto u rybníka / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, lehký šlinc přes malbu, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3137x

Vyvolávací cena:

13 000