Čas na serveru 12:57:44

Ota Bubeníček
Na řece

Id: 75301

Na řece

  •  / Na řece / Ota Bubeníček
  •  / Na řece / Ota Bubeníček
  •  / Na řece / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3053x

Vyvolávací cena:

27 000