Čas na serveru 20:17:43

Ota Bubeníček
Na Uhlířově u Vsetína

Id: 225107

Na Uhlířově u Vsetína

  •  / Na Uhlířově u Vsetína / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno, popsáno a datováno 07 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, monumentální varianta obrazu je uvedena v monografii O. Bubeníčka a nachází se v Galerii Klatovy-Klenová viz foto

zobrazeno: 6637x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 71