Čas na serveru 06:40:36

Ota Bubeníček
Nálada pod Blaníkem

Id: 166701

Nálada pod Blaníkem

  •  / Nálada pod Blaníkem / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2644x

Vyvolávací cena:

34 100