Čas na serveru 04:55:11

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 327103

Od Mladé Vožice

  •  / Od Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

16 004