Čas na serveru 22:13:01

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 34804

Od Mladé Vožice

  •  / Od Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 46, oboustranný obraz, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4900x

Vyvolávací cena:

19 500