Čas na serveru 05:58:27

Ota Bubeníček
Paříž

Id: 290206

Paříž

  •  / Paříž / Ota Bubeníček
  •  / Paříž / Ota Bubeníček
  •  / Paříž / Ota Bubeníček

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 22,5 cm, značeno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2157x

Vyvolávací cena:
800