Čas na serveru 16:42:09

Ota Bubeníček
Pod kopcem

Id: 1642

Pod kopcem

  •  / Pod kopcem / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, lehké oděrky na malbě, novodobě rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4788x

Vyvolávací cena:
10 500

23 000