Čas na serveru 16:53:23

Ota Bubeníček
Podél pole

Id: 133206

Podél pole

  •  / Podél pole / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1853x

Vyvolávací cena:

18 000