Čas na serveru 03:10:32

Ota Bubeníček
Podzimní krajina

Id: 175103

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz odborně čištěn, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6014x

Vyvolávací cena:
6 000

78 000

Příhozy: 88