Čas na serveru 08:14:15

Ota Bubeníček
Podzimní nálada

Id: 334003

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3111x

Vyvolávací cena:

62 000

Účastníci: 24

Příhozy: 72