Čas na serveru 15:15:37

Ota Bubeníček
Podzimní předvečer

Id: 1913

Podzimní předvečer

  •  / Podzimní předvečer / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 21 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1930, oděrky na rámu, rám vysušený, původní stav

zobrazeno: 2410x

Vyvolávací cena:

11 200