Čas na serveru 14:53:45

Ota Bubeníček
Pohled do kraje

Id: 1546

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 36 x 35 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 4093x

Vyvolávací cena:

16 500