Čas na serveru 12:12:59

Ota Bubeníček
Pohled do krajiny

Id: 472102

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5381x

Vyvolávací cena:

30 000