Čas na serveru 16:57:26

Ota Bubeníček
Pohled ze stráně

Id: 1967

Pohled ze stráně

  •  / Pohled ze stráně / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 20 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený lak, nalomený pravý horní roh, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2457x

Vyvolávací cena:

10 200