Čas na serveru 12:53:27

Ota Bubeníček
Pozdní odpoledne na Svratce

Id: 329301

Pozdní odpoledne na Svratce

  •  / Pozdní odpoledne na Svratce / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, autorský popis včetně značení na zadní straně

zobrazeno: 1014x

Vyvolávací cena:

34 000