Čas na serveru 14:57:03

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 204006

Před bouří

  •  / Před bouří / Ota Bubeníček

olej/podložené plátno, rozměr 28 x 36 cm, značeno vpravo dole, malba drobně poškozena, zaskleno, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1938x

Vyvolávací cena:
2 200

10 000