Čas na serveru 16:55:13

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 349007

Před bouří

  •  / Před bouří / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5055x

Vyvolávací cena:

42 000