Čas na serveru 15:18:11

Ota Bubeníček
Před stavením

Id: 190204

Před stavením

  •  / Před stavením / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, doba vzniku kolem 1899, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2481x

Vyvolávací cena:

19 000