Čas na serveru 15:32:11

Ota Bubeníček
Průhled lesem

Id: 287604

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 36 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1904, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6691x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 57