Čas na serveru 11:33:53

Ota Bubeníček
Roubenka pod břízou

Id: 160202

Roubenka pod břízou

  •  / Roubenka pod břízou / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 27 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:

17 000