Čas na serveru 15:06:15

Ota Bubeníček
Slunečný den

Id: 234802

Slunečný den

  •  / Slunečný den / Ota Bubeníček

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 5459x

Vyvolávací cena:
2 800

24 500

Příhozy: 48