Čas na serveru 11:53:29

Ota Bubeníček
Společnost u vody

Id: 144902

Společnost u vody

  •  / Společnost u vody / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, singováno vpravo dole, datováno 09, obraz vznikl při autorových cestách po Německu, zcela mimořádná vzácná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO

zobrazeno: 5745x

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Účastníci: 19

Příhozy: 73