Čas na serveru 13:20:32

Ota Bubeníček
Stará chaloupka

Id: 142503

Stará chaloupka

  •  / Stará chaloupka / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1958x

Vyvolávací cena:

15 000