Čas na serveru 21:40:34

Ota Bubeníček
Starý lom

Id: 103102

Starý lom

  •  / Starý lom / Ota Bubeníček
  •  / Starý lom / Ota Bubeníček
  •  / Starý lom / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen/protržen

zobrazeno: 3469x

Vyvolávací cena:

9 500