Čas na serveru 03:53:05

Ota Bubeníček
Statek na kopečku

Id: 766

Statek na kopečku

  •  / Statek na kopečku / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr malby 34 x 31 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, obraz doporučeno čistit, značně poškozený rám viz foto

zobrazeno: 3058x

Vyvolávací cena:
5 900

9 900