Čas na serveru 02:46:53

Znalec na telefonu 602 308 275

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

Statek pod kopcem

  •  / Statek pod kopcem / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2970x

Vyvolávací cena:

29 000