Čas na serveru 13:49:14

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

Statek pod kopcem

  •  / Statek pod kopcem / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4715x

Vyvolávací cena:

29 000