Čas na serveru 16:59:08

Ota Bubeníček
Statek z Českomoravské vysočiny

Id: 122802

  •  / Statek z Českomoravské vysočiny / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 53,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4655x

Vyvolávací cena:
6 000

60 000

Příhozy: 69