Čas na serveru 10:41:53

Ota Bubeníček
Stavba našeho domku

Id: 103101

Stavba našeho domku

  •  / Stavba našeho domku / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 4108x

Vyvolávací cena:

13 601