Čas na serveru 22:54:14

Ota Bubeníček
Stodůlka pod starými kaštany

Id: 135302

Stodůlka pod starými kaštany

  •  / Stodůlka pod starými kaštany / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 57,5 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části plátna stopy po kapalině, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4604x

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Příhozy: 56