Čas na serveru 01:42:04

Ota Bubeníček
Stromy v krajině

Id: 115107

Stromy v krajině

  •  / Stromy v krajině / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav, PO

zobrazeno: 1676x

Vyvolávací cena:

14 000