Čas na serveru 16:37:25

Ota Bubeníček
Stromy ve větru

Id: 181715

Stromy ve větru

  •  / Stromy ve větru / Ota Bubeníček

kombinovaná technika/tuž/uhel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1196x

Vyvolávací cena:

1 700