Čas na serveru 05:00:38

Ota Bubeníček
Tání na Benecku

Id: 291803

Tání na Benecku

  •  / Tání na Benecku / Ota Bubeníček

olej/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, vysypaná malba, stav viz foto

zobrazeno: 2497x

Vyvolávací cena:

18 000