Čas na serveru 16:54:38

Ota Bubeníček
Týnice nad Sázavou

Id: 1504101

Týnice nad Sázavou

  •  / Týnice nad Sázavou / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4887x

Vyvolávací cena:

44 100

Příhozy: 57