Čas na serveru 14:35:06

Ota Bubeníček
U chalupy

Id: 417903

U chalupy

  •  / U chalupy / Ota Bubeníček
  •  / U chalupy / Ota Bubeníček
  •  / U chalupy / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3236x

Vyvolávací cena:

39 600

Příhozy: 57