Čas na serveru 14:37:42

Ota Bubeníček
U Mladé Vožice

Id: 25602

U Mladé Vožice

  •  / U Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/kakarton, rozměr 43 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5414x

Vyvolávací cena:

30 000