Čas na serveru 08:13:31

Ota Bubeníček
Táborské hradby od Lužnice

Id: 23201

Táborské hradby od Lužnice

  •  / Táborské hradby od Lužnice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o velmi kvalitní práci z období kolem roku 1910

zobrazeno: 4043x

Vyvolávací cena:

24 000