Čas na serveru 16:44:03

Ota Bubeníček
Valašská salaš

Id: 95110

Valašská salaš

  •  / Valašská salaš / Ota Bubeníček

pastel/papír, velikost kresby 20 x 33,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně s datací 1908

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

1 300