Čas na serveru 07:24:16

Ota Bubeníček
Ve žních u sv. Mikuláše v Mladé Vožici

Id: 730

  •  / Ve žních u sv. Mikuláše v Mladé Vožici / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 49 cm, signováno vlevo dole O. Bubeníček, datováno 49, obraz i rám ve velmi dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 3686x

Vyvolávací cena:

11 000