Čas na serveru 15:07:46

Ota Bubeníček
Vesnička

Id: 2084

Vesnička

  •  / Vesnička / Ota Bubeníček
  •  / Vesnička / Ota Bubeníček
  •  / Vesnička / Ota Bubeníček

olej/lepenka, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2973x

Vyvolávací cena:

19 000