Čas na serveru 05:30:00

Ota Bubeníček
Větrný den

Id: 152605

Větrný den

  •  / Větrný den / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2868x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 57